Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

 

ÜCRETSİZ SERVİS
Halılarınızı ücretsiz servisimizle adresinizden alıp,adresinize telim ediyoruz. Spil Halı Yıkama Fabrikası,kapınıza gelen ekiplerimiz tarafından halılarınızı teslim alırlar.


HALI YIKAMA:
Fabrikamıza gelen halılarınız özelliklerine göre gruplandırılarak,Yıkama Öncesinde Yüksek güçlü vakkum makinası ile süpürülür.Halınıza uygun fırça ve şampuan seçimleri yapılarak yıkama alanına girer.

Fabrikamızda özel yıkama alanı mevcuttur.Günlük olarak temizliği yapılmaktadır.Halılarınızın daha güzel yıkanabilmesi için son model otomatik makineler kullanmaktayız.Bu makinalarla, lekelere daha çok hakim olma,yıkama süresini uzun tutma,halılarınızın kıyısına köşesine daha çok özen gösterme olanağı sunar.Halı yıkamalarımız şebeke suyu ile yapılmaktadır. Otomatik makinalarımız yıkama aşamasında ön durulama yapmaktadır.

YÜN HALI YIKAMA

Yaşam alanlarında en çok kullanılan halı türü, yün halılardır. Özellikle evlerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz bu tür halılar, temizliği zahmetli olsa da kullanışlı yapıya sahiptirler. Halı yıkama uygulamasını evde gerçekleştirmek tam anlamıyla temizlenmelerini sağlamaz. Ancak yine de yıkama işlemi gerçekleştirilirken kesinlikle soğuk su kullanmaya dikkat etmek gerekir. Sıcak su yün halıların yapısına zarar verir ve renk bozulmalarına neden olur. Yün halı yıkama işlemini sorunsuz gerçekleştirebilmenin yolu, bu konuda profesyonel destek almaktır.

MAKİNA HALISI YIKAMA

Makina halıları kolay kolay bozulmayan ve yıpranmayan halılardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta otomatik halı yıkama makinalarına ve doğru ekipmanlara sahip profesyonel halı yıkama şirketlerinden yardım almaktır.
Makine halıları temiz gibi gözükse de doğru şekilde yıkanmadığı zaman temizlikleri çok uzun süreli olmaz. Halılar yıkandıktan çok kısa süre sonra halı akarların arasında kalan kirleri yüzeye kusar ve mecburen halınızı yine yıkatmak zorunda kalırsınız. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için bu hizmette profesyonel firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Şirketimiz Spil Halı Yıkama olarak makina halılarınızı havuz sistemi kullanmadan tek tek otomatik makinada yıkamaktayız. Kurutma odalarımızda tozdan kirden uzak hijyenik ortamda kurutmaktayız. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

HALI DURULAMA SIKMA:

Sıkma Makinası bir fabrikanın olmazsa olmazıdır.Halılarınızın,daha hijyen daha temiz olması için sıkma makinası şarttır.Firmamızın,özel olarak imal ettirdiği sıkma makinamız sayesinde halılarınızı %90-95 oranında kuruma sağlanmaktadır.Aynı zamanda bu makina sayesinde halılarınızda sarı su lekeleri kalmaz.Halılarınızın her yerinin aynı anda kurumasını sağlar.Bu makinamız sayesinde yazın 8 ile 24 saat arasında,kışın 24 saat en kötü hava şartlarında 48 saatte teslim ediyoruz.
Spil Halı Yıkama Fabrikası Türkiye’de ilk defa 24 saatte halı teslimi yapan bir firmadır. 
HALI KURUTMA:
Halılarınız,mevsimin hava şartlarına göre,yazın, yoldan tozdan uzak kurutma alanımızda,kışın fabrikamız içinde mevcut olan kapalı alanlarımızda kurutmaktayız. Halılarınız hava şartlarına göre 2 günde,en kötü hava şartlarında en geç 3 günde teslim edilmektedir.Halılarınız asla nemli, rububetli, ıslak halde teslim edilmez.%100 kuru teslim ediyoruz.
HALI PAKETLEME:
Kurumuş halılarınız paketleme masamızda bayan elemanlarımız tarafından tekrar gözden geçirilir.(Çıkmamış leke varsa o anda müdahale edilir.)Kontrol edilen halılarınız yüksek güçlü vakkum makinamız ile tekrar süpürülür,özel fırça ile yapışmış tüyler,kıllar vs. fırçalanarak temizlenir.Temiz halılar parfümlenerek özel imal edilmiş  halı poşetlerine konularak servise hazır hale getirilir.
ADRESE TESLİM:
Halılarınız hazır hale getirildiği zaman sms ile veya sizi arayarak halılarınızın teslim edileceği saat bildirilir.Belirtilen saatte teslim edilir.

 

Call Now ButtonRandevu Alın