Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 

 

 

Spil Koltuk Yıkama sayesinde diğer koltuk yıkamacılarından farklı olarak profesyonel uzman ekibi sayesinde köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet veriyor.

Koltuğa dökülen yağ, çay hatta çocuklarınızın kirlettiği koltuklarınızı artık temizlemesi çok kolay. Koltuğunuza örtü örtmediyseniz koltuğunuz daha çabuk kirlenecektir. Bazı durumlarda örtü örtseniz dahi sıvı bir madde döküldüğünde koltuğunuz kirlenecektir. Koltuğunuzda bulunan ter kokusu, Sigara kokusu, soba isi ve kalem izleri gibi her şeyi temizlenir. Koltuklar en iyi ve en sağlıklı yöntem sulu yıkama sistemidir.

Spil koltuk yıkama, halı yıkamada olduğu gibi üzerindeki tozlar ve pislikler alınarak yıkama işlemine başlanır. Koltuklar için özel hazırlanan sıvıyı makinemize boşaltıyoruz. Daha sonra makinemize koyduğumuz sıvıyı üzerine püskürterek yıkıyoruz. Kirler belli bir süre yumuşadıktan sonra vakumlama işlemine geçilir. Vakumlama sonrasında gerekli görülen yerlerde oturma ve kol bölgelerine yıkama tekrarlanıyor. Ayrıca lekeli ve yoğun kirli yerler var ise özel olarak işlem uygulanır.
Koltuğunuz yıkandıktan sonra 8 ve 12 saat arasında kurumaya bırakılır. Senede 1 veya 2 sefer bu işlemi gerçekleştirirseniz daha sağlıklı olacaktır.

 

Call Now ButtonRandevu Alın